Informacija: +370 686 57509
Paieška svetainėje:
Alkotesterių tikslumas Alkotesterių naudotojai Alkotesterių tipai Alkotesterių priedai Dovanos/Prekės SKOLININKAI!!!


 

1.    Dėmesio įmonių darbuotojams!

Vadovas liepė išrinkti ir nupirkti alkotesterį įmonei? Nedvejokit – pirkite pas mus ir sau asmeniškai gaukite vaizdo registratorių! Vadovas patenkintas, o jūs saugus kelyje įsigijęs nepaperkamą liudininką!

       
2.  LION Alcometer 500 alkoholio matuokliai -tik žaisimas
Ir pareigūnus, ir vairuotojus šokiruoja nepatikimų „Lion 500“ rodmenys.

3 . Pristatome nemokamai
 
Alkotesterius, kurių kaina viršija 70,00 EUR be PVM, Lietuvoje pristatome nemokamai išskyrus Kuršių Neriją.
 

   Alkotesteris AlcoQuant 6020

     

        "EnviteC-Wismar GmbH"
                      Vokietija 

           

  Mes jau daugelį metų kartu :

 

 

  

            

 
     

         NARKOTIKŲ TESTERIAI 

          MAVAND Solutions Gmb
                    Vokietija

Naujieji alkoholio matuokliai – tik žaidimas

       Ir pareigūnus, ir vairuotojus šokiruoja nepatikimų „Lion Alcometer 500“ rodmenys.

Bijo naujametės nakties
Policijos departamento logistikos centro Technikos remonto skyriaus vedėjas Romas Zagorskas „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad dėl „Lion Alcometer 500“ jie turi daug problemų...

Lietuvos ryto“ Nr. 296 , ketvirtadienio priedas "Greitkelis" Nr. 50 (792) / 2007 12 27 d.

       "Naujieji alkoholio matuokliai – tik žaidimas"
Ir pareigūnus, ir vairuotojus šokiruoja nepatikimų „Lion Alcometer 500“ rodmenys

  Nuvylė patikimumas

Stabdyti karą keliuose policijos patruliai eina apsišarvavę nepatikimai veikiančiais prietaisais. Kelių eismo priežiūros pareigūnai kiekvieną kartą bijo apsijuokti, kai vairuotoją paprašo pūsti į alkoholio matuoklį. Nes jie nėra tikri, ar neblaivių vairuotojų medžioklei skirtas prietaisas „Lion Alcometer 500“ parodys teisingus alkoholio kiekio organizme rodmenis. Didžiojoje Britanijoje pagamintais alkoholio matuokliais šių metų pradžioje buvo aprūpinti visi šalies policijos komisariatai bei eismo priežiūros patrulių būriai.
 Jų buvo įsigyta 500 vienetų. Tačiau policijos pareigūnai šiomis darbo priemonėmis džiaugėsi neilgai. Prieš kelias savaites dauguma šių prietaisų buvo išvežti remontuoti arba atlikti planinę metrologinę patikrą, o dalis – grąžinti gamintojams. 
 Patruliuoti į kelius vykstantys pareigūnai priversti derinti reidų laiką su kitomis tarnybomis, kad galėtų pasidalyti dar veikiančiais alkoholio matuokliais. 
 Dažniausiai naudojamasi senaisiais „Drager Alcotest“, kuriais pareigūnai buvo aprūpinti dar prieš dešimtmetį.
  Patikimi ir retai gendantys prietaisai savo kokybe stipriai lenkia naujuosius „Lion“ matuoklius.

  Kuriami net anekdotai

„Lion“ pirko ne vienetais, o kilogramais. Kaip kažkada lietuviai iš kinų pirkdavo laikrodžius“, - šaiposi pareigūnai, keiksnodami Policijos departamento sumanymą daug ir pigiai nupirkti alkoholio matuoklių.
 Naujuoju alkoholio matuokliu Plungėje vairuotojui, kuris išlipęs iš automobilio vos laikėsi ant kojų, buvo nustatytas tik lengvas girtumas – užfiksuota 0,8 promilės alkoholio. Pareigūnai buvo šokiruoti, todėl vyrą nuvežė į medicinos įstaigą. Ištyrus pažeidėjo kraują aptikta net 2,3 promilės alkoholio. O tai – sunkus girtumas.
 Neseniai viena vairuotoja apstulbo, kad jai šiuo prietaisu buvo nustatytas 0,18 promilės girtumas.Alkoholio visiškai nevartojusi telšiškė nedelsdama išsityrė kraują medicinos įstaigoje ir įrodė, kad prietaiso rodmenys buvo neteisingi.
 „Susidaro įspūdis, kad šie prietaisai yra skirti naudoti individualiai ir nelabai vykusiai bandyti pritaikyti profesionaliam darbui, - įsitikinęs Plungės policijos komisariato Eismo priežiūros skyriaus vadovas Arūnas Bitaras, turėjęs daug problemų, dėl pažeidėjų girtumo nustatymo naujaisiais matuokliais.
 Juos ginčijo du administracinėmis baudomis nubausti vairuotojai. Šiuo alkoholio matuokliu vyrams buvo užfiksuotas lengvas girtumo laipsnis, o išsityrus kraują paaiškėjo, jog jie vairavo neviršiję leistino organizme alkoholio kiekio – 0,4 promolės.
 A. Bitariui pritariantys kolegos abejoja, kad su šiais prietaisais seksis dirbti žiemą, nes žemiausia temperatūra, kuriai esant juos galima naudoti yra 5 laipsniai. Šiuo metu iš gautų. 3 naujų alkoholio matuoklių plungiškiai turi tik vieną. Prietaisai, kurie turėjo paspartinti girtų vairuotojų medžioklę keliuose, policininkams dar nesuremontuoti.

  Bijo naujametės nakties

Policijos departamento logistikos centro Technikos remonto skyriaus vedėjas Romas Zagorskas „Lietuvos rytui“ patvirtino, kad dėl „Lion Alcometer 500“ jie turi daug problemų.

  „Dalis šių prietaisų turėjo defektų. Dėl dažno jų gedimo susisiekėme su gamintojais ir jų atstovais Lietuvoje UAB „Alkotesteris“.

Kadangi prietaisų garantinis laikas dar nesibaigęs gamintojai savo sąskaita keičia prietaisų jutiklius“, - teigia pareigūnas.
 Dar vasarą gamintojams buvo grąžinta apie 100 naujųjų alkoholio matuoklių, o jutikliai šiuo metu keičiami visiems matuokliams.
 Nors šią patikrą Vilniaus metrologijos centro specialistai atlieka per pora dienų, prietaisai užsiguli laukdami garantinio remonto. Todėl, artėjant šventėms, vargu ar jie grįž į policininkų rankas.
 „Atrodo, per šventes, kaip seniau, teks uostyti vairuotojų burnas, o užuodus alkoholį kviestis už kelių dešimčių kilometrų patruliuojančius kolegas su alkoholio matuokliu savo įtarimams patikrinti“, pečiais gūžčioja pareigūnai.

 Janina Vansauskienė
„Lietuvos ryto“ Korespondentė "

 

Atnaujinta 2011-01-04 10:33:44.