Informacija: +370 686 57509
Paieška svetainėje:
Alkotesterių tikslumas Alkotesterių naudotojai Alkotesterių tipai Alkotesterių priedai Dovanos/Prekės SKOLININKAI!!!


 

1.    Dėmesio įmonių darbuotojams!

Vadovas liepė išrinkti ir nupirkti alkotesterį įmonei? Nedvejokit – pirkite pas mus ir sau asmeniškai gaukite vaizdo registratorių! Vadovas patenkintas, o jūs saugus kelyje įsigijęs nepaperkamą liudininką!

       
2.  LION Alcometer 500 alkoholio matuokliai -tik žaisimas
Ir pareigūnus, ir vairuotojus šokiruoja nepatikimų „Lion 500“ rodmenys.

3 . Pristatome nemokamai
 
Alkotesterius, kurių kaina viršija 70,00 EUR be PVM, Lietuvoje pristatome nemokamai išskyrus Kuršių Neriją.
 

   Alkotesteris AlcoQuant 6020

     

        "EnviteC-Wismar GmbH"
                      Vokietija 

           

  Mes jau daugelį metų kartu :

 

 

  

            

 
     

         NARKOTIKŲ TESTERIAI 

          MAVAND Solutions Gmb
                    Vokietija

Akcijos-žaidimo taisyklės

Akcijos-žaidimo: "Pirk Akcijos alkotesterį ir laimėk 2 bilietus dviem asmenim, net į 2-jas Eurobasket 2011 finalinio turo varžybas naujoje Kauno arenoje!" TAISYKLĖS :  

 1. Organizuojamas žaidimas -"Pirk Akcijos alkotesterį ir laimėk 2  bilietus dviem asmenim, net  į  2-jas EuroBaket 2011 Finalinio turo varžybas naujoje Kauno arenoje".
 2. Dvejos  Varžybos vyks: 2011 09 17 d.:   18.00 val. ir  21.10 val.
 3. Akcija-žaidimas startuoja - 2011 04 19 d.    9.00 val.
 4. Akcija -žaidimas finišuoja - 2011 09 09 d. 17.00 val.
 5. Akcijos-žaidimo dalyviai turi būti ne jaunesni kaip 18 metų. Dalyvauja ir fiziniai ir juridiniai asmenys.
 6. Žaidimo organizatorius : UAB „Capsa“ –Alkocentras.lt
 7. Norint laimėti žaidimo prizą, žaidimo metu  reikia pirkti bet kurį alkotesterį iš UAB Capsa  buveinės tiesiogiai, ar užsisakant per mūsų svetainę www.alkocentras.lt
 8. Žaidimo prizas:  Bilietai 2 asmenims į 2-jas EuroBaket 2011 Finalinio etapo varžybas Kauno arenoje, kurios vyks: 18.00 val. ir 21.10 val. - 2011 09 17 d. (dėl 5-6 ir 7-8 vietų )
 9. Prizo laimėtojas sutinka ir suteikia teises UAB „Capsa“ jos nuožiūra  laimėjusio asmens duomenis skelbti viešai. Tai yra, skelbti prizo laimėtojo, vardą, pavardę bei atvaizdą (toliau – Informacija) neribojant teritorijos ir laiko tarpo. Informacija gali būti viešai skelbiama spaudoje, internete, televizijoje, radijo stotyse bei kitose žiniasklaidos priemonėse, bet kurioje kitoje informacinėje medžiagoje. Informacija taip pat gali būti naudojama reklamoje.
 10. Jeigu dėl įstatymų pakeitimo kuris nors iš akcijos-žaidimo prizų bus uždraustas teikti kaip prizas, toks prizas bus panaikintas ir laimėtojams neteikiamas.
 11. Dalyvis, žaidimo metu pirkęs alkotesterį turi užpildyti žaidimo anketą prizui laimėti.
 12. Už prizo įteikimą ( 2 bilietai į 2-jas varžybas) ir šių taisyklių laikymąsi įteikiant šiuos prizus atsakinga UAB „Capsa“.
 13. Norint dalyvauti žaidime dėl Prizo reikia registruotis užpildant anketą. Anketoje reikia įrašyti  VARDAS; PAVARDĖ; ADRESAS; AMŽIUS, kur VARDAS reiškia dalyvio vardą, PAVARDĖ – pavardę, MIESTAS – gyvenamąją vietą, AMŽIUS – amžių.
 14. Jei paaiškės, jog pagrindinio prizo laimėtojui nėra 18 metų, jis neturi laimėjimą patvirtinančio pirkimo dokumento apie įsigytą alkotesterį, nurodytu numeriu po pakartotinio skambučio yra nepasiekiamas, neatsakė į SMS ir elektroninio pašto pranešimą apie išloštą žaidime Prizą per 2 dienas , tai akcijos-žaidimo organizatorius atsitiktinės atrankos būdu nustatys naują prizo laimėtoją. Ankstesniojo laimėtojo pretenzijos dėl to nepriimamos. Pagrindinio prizo laimėtojo nustatymą stebės komisija, kurią sudarys UAB „Capsa“ bendrovės atstovai. Laimėtojas apie laimėjimą bus informuotas asmeniškai bei paskelbtas internetiniame puslapyje www.alkocentras.lt 2011 m. rugsėjo 10 d. 12 val.
 15. Akcijos organizatoriai neatsako ir pretenzijų nepriima, jei užsiregistruoti nepavyksta dėl registracijos tvarkos nesilaikymo.
 16. Dėl prizo registruotis galima iki 2011 09 09d. 17 val.
 17. Dalyvių išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu, neatlyginamos.
 18. Prizo išvaizda gali skirtis nuo reklaminėje medžiagoje pavaizduotų objektų.
 19. Laimėtas ir neatsiimtas prizas lieka UAB „Capsa“ nuosavybė.
 20. Dalyvaudami akcijoje-žaidime dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys ir sutinka laikytis nurodytų taisyklių bei organizatorių sprendimų.
 21. Prizas į piniginį ekvivalentą nekeičiami.
 22. Jeigu laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, negali pateikti žaidimo taisyklėse numatyto atitinkančio dokumento apie alkotesterio įsigyjimą arba, kad dalyviui nėra 18 metų, prizas laimėtojui neatiduodamas ir jo pretenzijos nepriimamos.
 23. Jeigu prizas apmokestinamas, visus mokesčius sumoka organizatorius.
 24. Akcijos-žaidimo organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos-žaidimo taisykles, iš anksto informavę apie tai viešai.
 25. Informacija apie akciją-žaidimą skelbiama www.facebook.com tinklalapyje sukurtoje grupėje ir interneto svetainėje www.alkocentras.lt.
 26. Akcijoje-žaidime negali dalyvauti UAB „Capsa“ darbuotojai bei jų šeimų nariai.

Atnaujinta 2012-07-26 16:32:56.